Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home / Actueel / Nieuwsberichten / Nieuwsberichten 2011 / Februari / Parkeren op het Havenfort

Parkeren op het Havenfort

Betaald parkeren op het Havenfort aangepast.

Op het Havenfort, De Statie en Stationsplein te Hulst kon tot de jaarwisseling 2010/2011 door de week gratis worden geparkeerd. Er moest alleen op zaterdag en zondag worden voor het parkeren. Met ingang van 1 januari 2011 werd op het Havenfort, De Statie en Stationsplein te Hulst betaald parkeren ingevoerd op alle dagen van de week. Dit geldt niet voor de parking aan het zogenaamde BACK-terrein (ter hoogte van C1000, Karwei, Boerenbond en Aldi) en voor de parking aan het koopcentrum waar onder andere Em-Té is gevestigd.

 

Door deze maatregel werden een groot aantal werknemers in de binnenstad getroffen. Het ging met name over het parkeerterrein Havenfort, waar tot op heden veel geparkeerd werd door medewerkers van bedrijven in en om de binnenstad.

Algemeen geldt dat op diverse plaatsen in de binnenstad ruimte vrij gehouden wordt, om de mensen die in de binnenstad werken te laten parkeren zonder dat daarvoor moet worden betaald. Daarom is besloten om ook op het Havenfort een ruimte te creëren waar op weekdagen gratis kan worden geparkeerd.

Het Havenfort wordt in tweeën gedeeld door de Oude Vaart. Besloten is om het gedeelte van het Havenfort tussen de Oude Vaart en Traverse aan te duiden als betaald parkeergebied waar de gehele week moet worden betaald. Op het Havenfort gelegen tussen de Oude Vaart en De Statie kan op weekdagen gratis worden geparkeerd. Wel moet hier op zaterdag en zondag worden betaald om te parkeren.

Deze nieuwe regeling omtrent betaald parkeren op het Havenfort treedt in werking op donderdag 10 februari 2011.

 

 

 


Uitgelicht


Zoeken