Samenstelling 2018-2022

Het college van burgemeester en wethouders 2018-2022 wordt gevormd door de burgemeester en vijf wethouders. De secretaris staat het college ter zijde. De speerpunten van het college 2018-2022 zijn vastgelegd in het coalitieprogramma en de taken zijn verdeeld in de portefeuilleverdeling.

Het college 2018-2022 wordt gevormd door:

Dhr. Jan-Frans Mulder
Burgemeester
0114-389131
J.Mulder@GemeenteHulst.nl

meer informatie

 

Dhr. Jan-Frans Mulder

Dhr. Jean-Paul Hageman
Wethouder
0114-389126
J.Hageman@GemeenteHulst.nl

Meer informatie

 

Dhr. Jean-Paul Hageman

Dhr. Adri Totté
Wethouder
0114-389127
A.Totte@GemeenteHulst.nl

meer informatie

 

Dhr. Adri Totte

Mevr. Diana van Damme - Fassaert
Wethouder
0114-389129
D.van.Damme@GemeenteHulst.nl

meer informatie

 

Mevr. Diana van Damme - Fassaert

Dhr. René Ruissen
Wethouder
0114-389128
R.Ruissen@GemeenteHulst.nl

meer informatie

 

Dhr. Rene Ruissen

Dhr. Gino Depauw
Wethouder
0114-389125
G.Depauw@GemeenteHulst.nl

meer informatie

 

Dhr. Gino Depauw

Dhr. Sylvester ter Wal MCM
Gemeentesecretaris
0114-389124
S.ter.Wal@GemeenteHulst.nl

meer informatie

Dhr. Sylvester ter Wal