Niet verwijderen, is nodig voor custom styling

Samenstelling 2022-2026

Het college van burgemeester en wethouders 2022-2026 wordt gevormd door de burgemeester en vijf wethouders. De secretaris staat het college ter zijde. De speerpunten van het college 2022-2026 zijn vastgelegd in het bestuursakkoord en de taken zijn verdeeld in de portefeuilleverdeling.

Het college 2022-2026 wordt gevormd door:De heer J.F. Mulder


De heer Jan-Frans Mulder
Burgemeester
14 0114
J.Mulder@GemeenteHulst.nl

meer informatie


 


De heer Jean-Paul Hageman
De heer Jean-Paul Hageman
Wethouder
(0114) 38 91 26
J.Hageman@GemeenteHulst.nl

meer informatie







De heer ing. Denis SteijaertDe heer Denis Steijaert
Wethouder
(0114) 38 91 27
D.Steijaert@GemeenteHulst.nl

meer informatie







De heer Gino Depauw
De heer Gino Depauw
Wethouder
(0114) 38 91 25
G.Depauw@GemeenteHulst.nl

meer informatie






De heer Luc Mangnus

De heer ir. Luc Mangnus
Wethouder
(0114) 38 91 29
L.Mangnus@GemeenteHulst.nl

meer informatie

 

 


De heer René Ruissen
De heer drs. René Ruissen
Wethouder
(0114) 38 91 28
R.Ruissen@GemeenteHulst.nl

meer informatie